Privatumo politika

PRIVATUMO IR SLAPUKŲ POLITIKA

MB "RJ SOLUTIONS" itin vertina ir saugo klientų privatumą, todėl šioje Privatumo ir slapukų politikoje (toliau Politika) aiškiai ir skaidriai pateikiame mūsų interneto svetainėje – ProLact.lt taikomus informacijos rinkimo ir naudojimo principus, taip pat ir kitą informaciją apie MB "RJ SOLUTIONS" nuostatas ir principus užtikrinant asmens duomenų apsaugą.

Šią Politiką taikome tais atvejais, kai lankotės ProLact.lt interneto svetainėje, užsisakote prekes ProLact.lt elektroninėje parduotuvėje, užsisakote naujienlaiškius. Ši politika taip pat skirta informuoti Jus ir apie kitas ProLact.lt atliekamas asmens duomenų tvarkymo operacijas bei pagrindines nuostatas, skirtas užtikrinti Jūsų privatumą.

Tvarkydami asmens duomenis vadovaujamės Europos Sąjungos Duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, kitų susijusių teisės aktų reikalavimais bei kontroliuojančių institucijų nurodymais.

Asmenys, kurie yra jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globejų sutikimą.

MB "RJ SOLUTIONS" VYKDOMAS ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

Siekdami užtikrinti skaidrumą ir atsakingą asmens duomenų tvarkymą, informuojame, kad MB "RJ SOLUTIONS" tvarko asmens duomenis šiais tikslais:

 • siekiant sudaryti ir vykdyti sutartis, administruoti klientų duomenų bazę, įskaitant klientų skundų administravimą;

 • teikiant elektroninės prekybos paslaugas;

 • vykdant tiesioginę rinkodarą, įskaitant naujienlaiškių siuntimą;

 • gerinant paslaugų kokybę;

 • kitais tikslais, susijusiais su vidaus administravimu, pavyzdžiui, tvarkant MB "RJ SOLUTIONS" darbuotojų duomenis.

Kokie asmens duomenys renkami ir tvarkomi?

MB "RJ SOLUTIONS" renka ir tvarko šių kategorijų asmens duomenis:

 • pagrindinius duomenis, kurie reikalingi aukščiau išvardintiems tikslams: vardą, pavardę, kontaktinius duomenis ir pan.;

 • duomenis, kurie reikalingi paslaugoms teikti ar prekėms parduoti: užsakymo duomenys, sąskaitose esanti informacija, duomenys susiję su mokėjimais ir pan.;

 • duomenis apie paslaugų naudojimą, pavyzdžiui, paslaugos naudojimo kiekiai, duomenys surinkti panaudojant slapukus ar kitas panašias technologijas ir kt.;

 • kitus duomenis, kurie yra renkami remiantis Jūsų sutikimu ir kurie apibrėžiami išsamiai tuo metu, kai iš Jūsų prašoma sutikimo.

Kokiais teisiniais pagrindais gali būti renkami Jūsų asmens duomenys?

MB "RJ SOLUTIONS" gali rinkti Jūsų asmens duomenis tik vadovaudamasi teisės aktuose nurodytais teisėto tvarkymo pagrindais. Tai sutarties sudarymo ir vykdymo teisinis pagrindas, kai Jūs su MB "RJ SOLUTIONS" sudarote prekių tiekimo ar kitą sutartį. MB "RJ SOLUTIONS" teisėti interesai taip pat gali būti pagrindas tvarkyti duomenis, pavyzdžiui, kai MB "RJ SOLUTIONS" siunčia naujienlaiškius bei informuoja apie prekes ar paslaugas, valdo ir (ar) išieško įsiskolinimą. Jūsų sutikimas dar vienas pagrindas, kuriuo MB "RJ SOLUTIONS" gali tvarkyti asmens duomenis (pavyzdžiui, vykdant tiesioginę rinkodarą, kai teikiami individualizuoti pasiūlymai, paremti kliento individualia analize ar kitais atvejais). MB "RJ SOLUTIONS" gali tvarkyti Jūsų asmens duomenis taip pat ir vykdant teisines prievoles (kad vykdytų norminių aktų reikalavimus, taip pat pateiktų atsakymus į valstybės ir savivaldybių teisėtas užklausas ir kt.) ar kitais teisės aktuose nustatytais teisėto tvarkymo pagrindais.

Kiek laiko saugomi Jūsų duomenis?

MB "RJ SOLUTIONS" saugo Jūsų asmens duomenis ne ilgiau, negu to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai ar numato teisės aktai, jeigu juose yra nustatytas ilgesnis duomenų saugojimas. Asmens duomenys paprastai saugomi tol, kol iš sutartinių santykių gali kilti pagrįstų reikalavimų arba kiek tai reikalinga MB "RJ SOLUTIONS" teisėtiems interesams įgyvendinti ir apsaugoti. Nebereikalingi asmens duomenys sunaikinami.

Tvarkant asmens duomenis MB "RJ SOLUTIONS" gali priskirti Jus tam tikrai klientų kategorijai, tačiau tik tiek, kiek tai susiję su pasiūlymu, kad MB "RJ SOLUTIONS" galėtų pateikti individualius pasiūlymus, pritaikytų turinį pagal vartotojo interesus, informuotų apie prekes ir paslaugas.

MB "RJ SOLUTIONS" imasi visų galimų priemonių užtikrinti, kad asmens duomenys būtų tvarkomi tiksliai, sąžiningai ir teisėtai, kad jie būtų tvarkomi tik nustatytais tikslais, griežtai laikantis teisės aktuose nustatytų aiškių ir skaidrių asmens duomenų tvarkymo reikalavimų.

Kam MB "RJ SOLUTIONS" teikia ar gali teikti asmens duomenis?

 • MB "RJ SOLUTIONS" tokius duomenis gali teikti duomenų tvarkytojams, kurie atlieka MB "RJ SOLUTIONS" tam tikrus darbus ir teikia paslaugas (informacinių technologijų bendrovės, kurios duomenis tvarko, kad užtikrintų informacinių sistemų kūrimą, tobulinimą ir palaikymą; bendrovės, kurios užtikrina pranešimų klientams siuntimą, teikia apsaugos ir kitas paslaugas);

 • bendrovėms, tvarkančioms jungtines skolininkų rinkmenas ar administruojančioms skolas;

 • teismui, teisėsaugos įstaigoms ar valstybės institucijoms tiek, kiek tokį teikimą nustato teisės aktų reikalavimai;

 • kitiems asmenims Jūsų sutikimu, jei toks sutikimas gaunamas dėl konkretaus atvejo.

MB "RJ SOLUTIONS" ProLact.lt SVETAINĖJE RENKAMI DUOMENYS

 • administruodami interneto svetainę bei diagnozuodami sutrikimus ProLact.lt serverio darbą, galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas tai kompiuterį identifikuojantis unikalus kodas tinkluose. Jis gali būti naudojamas nustatant lankytoją ir renkant įvairią demografinę informaciją;

 • naudodami slapukus renkame duomenis apie paslaugų naudojimą. Informacija apie slapukus, slapukų tipai ir jų paskirtis yra pateikti žemiau;

 • registruojantis ProLact.lt tinklapyje renkame vartotojo identifikavimui būtiną pagrindinę informaciją, kurią pateikiate pildydami registracijos formą, t. y. vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą ir telefono numerį.

 • įsigyjant prekių ProLact.lt elektroninėje parduotuvėje renkame duomenis, kurie yra reikalingi tinkamam užsakymo įvykdymui, pavyzdžiui, įrenginys ir jo užsakymo detalės, kontaktiniai duomenys bei susiję įrašai. Duomenys saugomi 5 metus nuo paskutinio kliento prisijungimo prie kliento paskyros momento.

Surinktus duomenis apie ProLact.lt svetainės lankytojus atsakingai saugome nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. ProLact.lt svetainės lankytojų duomenis sauganti duomenų bazė yra apsaugota nuo neleistinos prieigos per kompiuterinius tinklus.

NAUJIENLAIŠKIAI

ProLact.lt svetainėje įvesdami savo el. pašto adresą galite užsisakyti naujienlaiškius, kurie leis pirmiesiems sužinoti apie specialius ProLact.lt pasiūlymus ir naujienas . Įvedus elektroninio pašto adresą ir užsakius naujienlaiškį, Jūsų nurodytu el. paštu išsiųsime nuorodą patvirtinimui.

Užsisakius naujienlaiškį, Jūsų el. pašto adresą MB "RJ SOLUTIONS" naudos remdamasi Jūsų sutikimu, kurį galite bet kuriuo metu atšaukti. Jūsų el. pašto adresą galime perduoti tretiesiems asmenims, teikiantiems specializuotas paslaugas, tik tam, kad išsiųsti Jums skirtą naujienlaiškį.

Išsiuntus naujienlaiškį, RJ "SOLUTIONS" gali rinkti statistinius duomenis apie Jūsų elgesį, pavyzdžiui, ar atidarėte el. laišką, kokias nuorodas paspaudėte.

Jūsų el. pašto adresą naujienlaiškių siuntimo tikslu tvarkysime iki Jūsų atsisakymo gauti MB "RJ SOLUTIONS" pasiūlymus. Atsisakyti MB "RJ SOLUTIONS" naujienlaiškių prenumeratos galite naujienlaiškio apačioje paspausdami atitinkamą nuorodą arba kitais šioje politikoje nurodytais būdais.

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Kas yra slapukai?

Slapukas (angl. cookie) – tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į Jūsų kompiuterio arba mobilaus prietaiso naršyklę, kai Jūs apsilankote svetainėje. Sekantį kartą apsilankius svetainėje šis failas gali būti nuskaitytas, kad svetainė galėtų atpažinti Jūsų kompiuterį ar mobilųjį prietaisą.

Kam mes naudojame slapukus?

Slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti Jūsų galimybę naršyti patogiau, teikti Jums patrauklius pasiūlymus bei daugiau sužinoti apie svetainės naudotojų elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti svetainę, klientų aptarnavimą ir MB "RJ SOLUTIONS" teikiamas paslaugas.

ProLact.lt svetainėje slapukai įprastai naudojami šiais tikslais:

Būtini ()

Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Pavadinimas

Teikėjas

Paskirtis

Galiojimo pabaiga

 PrestaShop-X

 PrestaShop

 

 

 ajs_anonymous_id

 Atlassian

 paskutinis apsilankymas

 1 metai

 PHPSESSID

 PHP

 įgalinti elektroninės parduotuvės funkcionavimą

 sesija

 _hjAbsoluteSessionInProgress

HotJar

išsaugoti unikalius apsilankymus

_hjSession_X

HotJar

išsaugo dabartinės sesijos duomenis

30 minučių, nuo paskutinio naudotojo veiksmo.

page-views

 

Statistika ()

Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

Pavadinimas

Teikėjas

Paskirtis

Galiojimo pabaiga

Tipas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rinkodara ()

Rinkodaros slapukai naudojami lankytojams sekti daugelyje svetainių Tuo siekiama rodyti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus tokie skelbimai vertingesni leidėjams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.

Pavadinimas

Teikėjas

Paskirtis

Galiojimo pabaiga

 _fbp

 Meta

 Naudojamas Facebook, kad suteikti reikiama produktų reklamą

 90 min.

  _ga

 Google

Skitas surinkti informacijai apie naudotojo naršymo ypatumus svetainėje, siekiant tobulinti svetainės veiklą

 730 min.

  _ga_X

 Google

 Skitas surinkti informacijai apie naudotojo naršymo ypatumus svetainėje, siekiant tobulinti svetainės veiklą

 730 min,

 omnisendSessionID

 OmniSend

 Skirtas identifikuoti anoniminio lankytojo sesiją

 30 minučių nuo paskutinio veiksmo

 

Slapukai taip pat naudojami tam, kad būtų užregistruota, ar sutinkate, kad ProLact.lt svetainėje būtų naudojami slapukai, kad šis klausimas nebūtų užduodamas kiekvieną kartą apsilankant svetainėje.

Prieigą prie statistinių duomenų apie ProLact.lt svetainės lankytojus turi  RJ "SOLUTIONS" darbuotojai, taip pat tretieji asmenis sudarę paslaugų teikimo sutartys su RJ "SOLUTIONS" dėl rinkodaros paslaugų teikimo ir  kurie yra atsakingi už rinkodaros duomenų analizę ir interneto svetainės tobulinimą.

Prieigą prie techninių įrašų taip pat gali turėti ir kiti MB RJ "RJ SOLUTIONS" paslaugų teikėjai , kurie teikia ProLact.lt  interneto svetainės turinio valdymo įrankius.

„Google Analytics“ įrankį suteikia JAV įmonė Google Inc., tad ji taip pat turi prieigą prie šiuo įrankiu surinktų statistinių duomenų. Google Inc. yra įsipareigojusi taikyti ES-JAV Privatumo skydo principus, kurie užtikrina, kad paslaugų teikėjas atitinka ES privatumo standartų reikalavimus. Šiam teikėjui taip pat taikomi sutartiniai įpareigojimai užtikrinti privatumą. Apie tai galite paskaityti https://www.google.com/analytics/terms/dpa/dataprocessingamendment_20160909.html.

Ką galite pasirinkti?

Apsilankę ProLact.lt interneto svetainėje Jūs galite pasirinkti, ar norite naudoti slapukus. Slapukus galite valdyti ir (arba) ištrinti pagal savo pageidavimus. Internet Explorer, Safari, Firefox, Chrome ar kitos naršyklės nustatymuose galite pasirinkti, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos atmesti. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi. Šių nustatymų buvimo vieta priklauso nuo jūsų naudojamos naršyklės.

Daugumoje naršyklių galima:

 • patikrinti, kokie slapukai yra įrašyti, ir ištrinti atskirus slapukus;

 • blokuoti trečiųjų šalių slapukus;

 • blokuoti slapukus iš konkrečių interneto svetainių;

 • blokuoti visų slapukų siuntimą;

 • uždarant naršyklę ištrinti visus slapukus.

Jei nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite bet kada atšaukti sutikimą juos naudoti pakeitę nustatymus ir ištrynę įrašytus slapukus. Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant ProLact.lt svetainę) neveiks tinkamai. Dėl šių priežasčių nerekomenduojame išjungti slapukų.

Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus ir kaip juos tvarkyti ar pašalinti, tiesiog apsilankykite puslapyje www.allaboutcookies.org ir jūsų naršyklės pagalbos puslapyje.

ASMENS DUOMENŲ SAUGUMAS

Jūsų Asmens duomenys tvarkomi atsakingai ir saugiai. Nustatydami asmens duomenų tvarkymo priemones, taip pat duomenų tvarkymo metu, įgyvendiname tinkamas teisės aktuose nustatytas duomenų apsaugos technines ir organizacines priemones, skirtas apsaugoti Jūsų tvarkomus asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, sugadinimo, pakeitimo, praradimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.

RJ :SOLUTIONS" darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie bendrovės klientus, įskaitant ir ProLact.lt svetainės lankytojus.

Asmens duomenų saugumo priemonės nustatomos atsižvelgiant į rizikas, kurios kyla tvarkant asmens duomenis.

JŪSŲ TEISĖS IR KITA AKTUALI INFORMACIJA

Jūs turite teisę:

 • teisę būti informuotiems apie savo asmens duomenų tvarkymą Įstaigoje;

 • teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi;

 • teisę reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus;

 • teisę reikalauti ištrinti duomenis (teisė būti pamirštam);

 • jeigu Jūs esate - ProLact.lt internetinės svetainės registruotas vartotojas, galite prisijungti prie savo paskyros ir išsiregistruoti iš  ProLact.lt internetinės svetainės. Tokiu atveju bus nuasmeninami visi Jūsų paskyros duomenys ir visi kiti įrašai susiję su Jūsų asmeniniais duomenimis.(teisė būti pamirštam). RJ "SOLUTIONS" pasilieka tik užsakymų informaciją, kuri buvo reikalinga vykdant pirkimo-pardavimo sutarties įsipareigojimus.

 • teisę, kad duomenys būtų perkelti;

 • teisę apriboti duomenų tvarkymą;

 • teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys.

Dėl savo teisių įgyvendinimo ar nusiskundimų, galite kreiptis į MB "RJ SOLUTIONS" administraciją elektroniniu paštu hello@prolact.lt Taip pat galite kreiptis ir į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją, tačiau visuomet sieksime visus klausimus išspręsti tiesiogiai kartu su Jumis.

Jei dėl šioje privatumo politikoje pateiktos informacijos Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis į MB "RJ SOLUTIONS" elektroninių paštų hello@prolact.lt

 

Atsakymą į Jūsų Prašymą mes pateiksime ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo Prašymo gavimo dienos.